Z… jak ZMIANY!

Źródło obrazu: Pixaby

Wraz z upływem czasu po wielu analizach, pomysłach i burzach mózgu postanowiłyśmy zaplanować metamorfozę Szminki. Dlaczego?

Dziś nie wystarczy mieć tylko oferty zabiegów oraz szkoleń. Każdy to proponuje. Teraz uwagę potencjalnych i stałych klientów przyciągają detale, które wpływają na efekt WOW.

Wszystko zaczyna się od PR-u zewnętrznego, czyli komunikacji w social media, dlatego pierwszym krokiem była zmiana identyfikacji wizualnej Studio Szminka na Instagramie i Facebooku. Wprowadzamy ciepłe kobiece barwy, delikatne plamki i lekką kreskę w naszych postach oraz relacjach.

Kolejnym działaniem w PR-u zewnętrznym jest prowadzenie strony WWW. Postawiłyśmy na zaprojektowanie nowej, odświeżonej i bardziej intuicyjnej witryny. To działanie zachęciło nas do większego kroku, jakim jest uruchomienie Akademii Studio Szminka i stworzenie sklepu online.

Powyższe możliwości prowadzą do PR-u wewnętrznego, czyli tego wszystkiego, co doświadczasz po przekroczeniu progu Szminki. Tutaj ucieszy się bardzo Twój zmysł wzroku dlatego, że dokonujemy zmianę wyglądu w naszych wnętrzach.

Czy to koniec? Z pewnością nie! Szykujemy jeszcze więcej, żeby cały czas tworzyć efekt WOW!

I pamiętaj „nic się nie zmieni, jeśli ty nic nie zmienisz, (…) a w życiu trzeba próbować, ryzykować”.


Do zobaczenia w Studio Szminka!