Skąd pomysł na Akademię?

Jeśli mnie znasz to wiesz, że jestem wielką fanką skuteczności w działaniu. Do tego nie jestem zbyt cierpliwa, a więc wyniki (i to dobre) muszą być szybko 😛 Nic nie poradzę- tak po prostu mam.

Od długiego czasu głowiłam się co zrobić, bym miała pewność, że wypuszczam w świat stylistkę, która sobie dobrze w beauty świecie poradzi. Nigdy jednak tej pewności nie miałam, bo najważniejsze po szkoleniu jest trenowanie nowych umiejętności. I tutaj pojawia się szereg trudności. I nie- nie chodzi o to, że kursantka po szkoleniu nie chce ćwiczyć. Takich sytuacji nie biorę w ogóle pod uwagę i w ogóle nie zakładam, że takie osoby pojawiają się u mnie na szkoleniach. 

Bardziej chodzi mi o trudności i rozterki, które pojawiają się przy ćwiczeniu, o nowe sytuacje, budowę oczu, porost włosków, czy inne bardzo indywidualne cechy klientki, których nie da się przećwiczyć na szkoleniu, bo akurat się nie zdarza, a ja nie jestem w stanie w teorii o wszystkich opcjach na świecie powiedzieć… No nie da się.

Poza tym, w miarę jak przychodzi sprawność w działaniu i bardziej już skoordynowane ruchy, zaczynasz zwracać uwagę na detale i chcesz umieć więcej. Też byłam (ba, nadal często jestem!) na tym etapie. Tylko wtedy- lata świetlne temu- musiałam do wszystkiego dochodzić sama. Trwało to długo… czasem bardzo długo, serio niekiedy lata! Lata ćwiczeń i rozkminiania.

Ty tak nie musisz! Przeszkoliłam naprawdę dużo stylistek. Najwięcej jako instruktor nauczyłam się szkoląc (w 90% od zupełnych podstaw) własne stylistki, mój #szminkateam. Dzięki temu wiem dobrze jak to zrobić, by efekty można mieć bardzo szybko.

Na podstawie tych doświadczeń stworzyłam koncepcję i program Akademii Studio Szminka, która w edycji 2022 rusza zarówno w zakresie stylizacji brwi i liftingu, jak i zagęszczania rzęs.

Jest to projekt dopracowany od A do Z i z ręką na sercu- najlepsza rzecz jaką mogę Ci dać jako trener.

Akademia Studio Szminka to ogrom praktyki połączony z rzetelną wiedzą medyczną, najnowszymi technikami pracy i konkretnym treningiem z social mediów. Akademia to warsztaty, kursy online, indywidualne konsultacje, sesje zdjęciowe i nagrania video.

Akademia to wszystko, dzięki czemu będziesz holistycznie przygotowana do zawodu stylistki brwi i rzęs. Jak to mawiam- będziesz śmigać!

Gwarantuję Ci to! 😉

Agnieszka Kaczmarek-Bukała