Studio Makijażu Poznań
17 Sie

Makijaż skóry dojrzałej jest nierzadko wyzwaniem dla jej właścicielki. Niejedna pani zaczyna się borykać z problemami, które związane są z procesem starzenia. Makijaż, który nosiły przed paru laty, często przestaje je satysfakcjonować, ponieważ nie jest już odpowiedni dla ich zmienionych przez czas rysów. Jak zatem maksymalnie skorygować powstałe niedoskonałości?

09 Sie

Lawendowa Panna Młoda łączy w sobie nutę romantyzmu, rustykalnego klimatu z subtelna naturalnością. To delikatna, zwiewna, eteryczna i kobieca Panna Młoda skraju lata. Nie wie, co to upał, nie zna pośpiechu. Bije od niej spokój i głęboka radość przezywania dnia ślubu. Nosi lekkie, niespływające suknie ślubne, wianki na głowie, bose stopy i polne bukiety ślubne -piękna rusałka w romantycznym wydaniu.

02 Sie

Wodoodporne, wodotrwałe, odporne na ścieranie kosmetyki… Wszystkie one idealnie sprawdzają się podczas ciepłych letnich dni. A co jeśli palące słońce i letnia aura powodują, że chcemy odejść jak najdalej od „ciężaru” kosmetyków na twarzy i poczuć się nieco jak dziewczyna surfera gdzieś na Californijskiej plaży? Nie musimy wtedy zupełnie rezygnować z kolorowych kosmetyków. Możemy postawić na lekkie formuły i makijaż no-makeup, który już od paru lat niezmiennie powraca na wybiegi mody.

24 Lip

Żar leje się z nieba. Ciężkie powietrze, wilgotne powietrze niesie zapowiedź popołudniowej burzy. Taki letni, upalny dzień to dla makijażu test ostateczny. Jakich kosmetyków użyć, aby uzyskać jak największą trwałość w tak ekstremalnych warunkach? Co zrobić, aby pod wpływem ciepła i wilgoci makeup nie spłynął nam równą stróżką po szyi.

20 Lip

Lato to czas, kiedy odważamy się na nieco więcej, nasz strój i makijaż nabierają zalotnych kolorów. Dlaczego by nie spróbować wtedy zatem czegoś nowego w stylizacji rzęs. Dodatek rzęs kolorowych to rzadkość i niewiele pań wie o takiej możliwości, lub obawia się zbyt krzykliwego efektu. Dodatek rzęs kolorowych może być jednak bardzo dyskretny, dodając kolorowi tęczówki dodatkowego wymiaru.

22 Cze

Pani Lato przychodzi boso w magicznej aurze Nocy Świętojańskiej. Na głowie ma kwietny wianek pełen żywych, soczystych kolorów. Przykuwa wzrok pewnością siebie i zmysłową kobiecością. Pani Lato nie boi się odważnych kompozycji kolorystycznych. Kusi ciepłym oranżem i szlachetnym modrakiem idealnie komponującymi się z opaloną, świetlistą cerą.

16 Cze

Panna Młoda w stylu Boho łączy w sobie hipisowski luz z nietuzinkowym, artystycznym klimatem bohemy. Jest naturalna, świeża, pełna pozytywnych emocji.

08 Cze

Świta Druhen- nowy zwyczaj napływający do Polski z kultury anglosaskiej. Coraz częściej na polskich ślubach spotyka się podobne obrazki. Co powoduje ich popularność?

01 Cze

Świta Druhen- nowy zwyczaj napływający do Polski z kultury anglosaskiej. Coraz częściej na polskich ślubach spotyka się podobne obrazki. Co powoduje ich popularność?

 

25 Maj

Na idealny wygląd Mam składa się spójność takich elementów jak: zadbana skóra, odpowiedni makijaż i fryzura, dobrany strój, dopasowane dodatki, nie tylko florystyczne oraz piękne paznokcie.